Jsem ilustrátorka na volné noze, co si dost užívá práci se štětcem a tužkou a vůbec nejradši kombinuju všechno dohromady s digitálními kresbami a photoshopem. Žiju si obklopena rodinou, psy a tisícem skicáků. A teď si právě ujíždím na neexistujících malovaných kytkách a na krásných slečnách a domech a majácích. 
Spojováním všech výše popsaných technik pak vytvářím loga, ilustrace na míru, plakáty, ikonky na sociální sítě, kresby a grafiku na web, dětské postavičky do knížek nebo si jen tak tvořím pohledy a přání.
Mám za sebou práci pro několik společností, většinou se zaměřením na projekty pro děti. 
V současnosti dodělávám ilustrace na dvou knižních projektech, zakázkové kresby pro lektory jazyků, vánoční kolekci pro místní perníkárnu a hry pro jazykovou školu pro děti. 
Kreslím na zakázku, kreslím pro sebe, kreslím pro firmy, kreslím pro jednotlivce, kreslím na přání i na míru, maluju na drahý papír, maluju na ubrousky, kreslím a maluju pořád a furt na všechno, co mám po ruce. 
A co fakt miluju je vyhrabat si všechny ty svoje štětce a papíry a barvičky a čmárat si tak dlouho dokud se v tom uplně neztratím.
I am a freelancing illustrator working mainly with brushes and pencils, who also loves digital drawing and combining all the techniques mentioned above. I live surrounded by my family, my dogs and fifteen thousand notebooks. Currently I am really into drawing and painting flowers, especially those non existing ones. And beautiful ladies, countrysides, and lighthouses. 
I love connecting all my passions into different projects such as making logos, creating custom made illustrations, designing characters for children storybooks, or making posters and simple postcards. 
I have been working with different companies, mainly on their projects aimed at children. 
Currently I am finishing two book projects, custom drawings for language teachers to decorate their projects, Christmas collection for a local sweet shop, and games for my language school. 
I love working with smaller businesses and help them create their flyers, cards, or signature pictures representing their goals in the best way possible. 
And I also love just to sit down, take out all the brushes and paints I have a get lost in the process. 
Back to Top